GüldümGüldüm SevdimSevdim Bu ne la?Bu ne la? Yok artıkYok artık TırtTırt HIIĞĞHIIĞĞ

#DeliLeaks – 1. Bölüm | Ustridye Gerçeği ve Kirli Oyunlar

DeliLeaks ifşa ediyor: Ustridye gerçeği ve kirli oyunlar

Bundan tam 16 yıl önce Amerika’da yapılan çok gizli bir toplantının belgeleri geçtiğimiz günlerde internete sızdırıldı. Bu toplantıda 6 kişi bulunuyordu. Bunlardan ikisi CIA’nın yüksek mevkilerdeki en başarılı ajanlarındandı. Diğer dört kişinin ise kim oldukları adeta bir sır gibi saklanıyor. Peki bu toplantının konusu neydi dersiniz?

USTRİDYE !!!

Ustura ve istiridye kelimelerinin birleşiminden oluşan ustridye adındaki bu olağanüstü yaratık, bir deniz canlısıdır. Peki ne işe yarar bu yaratık? Ustridye’nin faydaları ve kullanım alanları o kadar geniştir ki duyduğunuz zaman kulaklarınıza inanamayacaksınız. Önce insan bedeni üzerindeki etkilerinden bahsedelim: Sümüksü kıvamı ve beyazımsı rengiyle jiletsi dış kabuğun içinde yer alan canlı kısım oral yolla tüketildiğinde kalp ve damar hastalıkları, cinsel sorunlar ve sindirim sistemi hastalıkları başta olmak üzere birçok hastalığın dünyadaki en etkili ilacıdır. Ayrıca kabuğu bütün halde fitil olarak kullanırsanız bağırsaklarınızın bir anda çalışmaya başladığını ve vücudunuzdaki bütün zehri dışarı attığını göreceksiniz. Üstelik saniyeler içinde!

Peki ustridye başka ne amaçla kullanılır? Ustridye dünyanın en güçlü kas dokusuna sahip canlısıdır. Laboratuvar ortamında yapılan testlerde ustridye kullanılarak üretilmiş yarım metre uzunluğundaki bir halatın tam 843 ton ağırlığı kaldırabildiği gözlemlenmiştir.

Peki bütün bunlar bizi neden ilgilendiriyor? Amerikalıların toplantılarından bize ne diyebilirsiniz. Fakat bunu demeden önce dünyadaki ustridyelerin yüzde 98.6’sının Türkiye’de, Ege kıyılarında yaşadığını belirtelim.

Şimdi gelelim Amerikalıların bu toplantıda aldıkları çok gizli kararlara: 1-Ustridyenin faydaları ve kullanım alanları asla halkla paylaşılmayacak. 2-Dünya genelinde ve özellikle Türkiye’de bu alanda yapılacak bilimsel araştırmaların önü ne pahasına olursa olsun kesilecek. 3-Türkiye’deki ustridye rezervlerinin ABD himayesinde çıkarılması için çeşitli politikalar geliştirilecek. Gerekirse gizli anlaşmalar ve hatta illegal yollara başvurulacak, bu rezervler muhakkak Amerika kontrolüne geçirilecek.

Evet. Gördüğünüz gibi kendi topraklarımızın bir değeri olan ustridyeler için Amerika’nın kirli oyunları böyle. Kim bilir şimdiye kadar ne oyunlar kuruldu ve belki de rezervlerimiz Amerika tarafından ele geçirilmeye başlandı bile.

Şimdi soruyoruz:

Ekim 1962’de patlak veren Küba Füze krizi sonrası Sovyetler Birliği’nin ABD’den Türkiye’deki nükleer başlıkları geri çekmesini istemesi sizce tesadüf müydü? Peki milattan önce 3500’lü yıllarda Mezopotamya’da tekerleğin icat edilmesi tesadüf müydü dersiniz? 1985 yılında İbrahim Tatlıses’in Mavi Mavi adlı albümünün 3 milyondan fazla satması tesadüf olabilir miydi sizce? Sıfırın çarpmada yutan eleman olması fakat bölmede etkisiz kalması, noktalama işaretlerinden sonra boşluk bırakılması, bağlaç olan de’nin başına gelenler… Bütün bunlar tesadüf mü dersiniz? Peki ya Canan Karatay?

NOT: Videonun sonunda akan yazıyı okuyan çok sevgili deli kardeşlerimizi YouTube’daki yorumlar bölümüne alalım: https://youtu.be/QYF_orw6dBg

Beğendin mi?

Yorumlar

Yorum yap

Bir yanıt yazın

Loading…

0

Bayanlar Ne İster?

#BülentAvi – 1. Bölüm | Karaköy’de bir esnaf (DO: 2,5)